Beyoncé

Beyonce se narodila holčička!

9. ledna 2012 v 17:49 | GoGosen
Už před čtrnácti dny se říkalo, že zpěvačka porodila. Teď je to konečně pravda! Raper Jay-Z se v sobotu (7.1.) stal hrdým otcem!
Hvězdná holčička dostala jméno Ivy Blue a po tatínkovi příjmení Carter. Jayovo vlastní jméno totiž zní Shawn Carter.

Raper byl prý s Beyonce, když Ivy poprvé spatřila světlo světa a aby měli v této intimní chvíli dostatek soukromí, pronajal celé čtvrté patro nemocnice Lenox Hill v New Yorku, za což zaplatil v přepočtu asi 26 milionů korun. V nemocnici prý panovala rozsáhlá bezpečnostní opatření. Lékaři a sestry byli například požádáni, aby zcela vypnuli své mobilní telefony a byli kontrolováni, zda u sebe nemají videokamery či diktafony. Beyonce je v nemocnici zapsána pod jménem Ingrid Jackson.

Jen pár hodin po narození se ve zpěvaččině pokoji začali scházet přátelé s lahvemi vína a dobrého jídla, aby oslavili narození malé Ivy. Sestra Beyonce Solange pak prohlásila, že Ivy je "nejkrásnější holčička na světě" a na twitteru obou stars se stále objevují nová blahopřání k narození dcery. Rihanna například píše: "Vítej na světě princezno Carter! S láskou teta Rih!" "Gratuluji Beyonce a Jay-Zmu," přeje hudební magnát Russell Simmons. A pozadu nezůstala ani velká rodinná přítelkyně, herečka Gwyneth Paltrow: "Vítej na světě Blue! Už teď tě milujeme!"
zdroj:bravo.cz

Nový klip Beyonce - reklama Československu!

19. října 2011 v 13:28 | Angie
tak Beyonce nám předvedla nový klip k písni LOVE ON TOPavšak POZOR! Beyoncé má v klipu čapku které obvod lemují znaky bývalé Československé republiky, ať už starší, z dob socialismu, nebo novější, z dob porevoluční federace! ta Beyoncé se tedy předvedla! Usmívající se

A TO NENÍ VŠE! jak jste je už určitě dozvěděli - Beyoncé tehotnost (ne)hraje! já myslela že to je lež jenomže na tomhle videu není ani stopa po bříšku a to by už měla být v 6-7. měsíci!! Překvapený

Zpěvačka Beyoncé je TĚHOTNÁ!

29. srpna 2011 v 16:09 | GoGosen

Na včerejším předávání MTV Video Music Awards touhle bomba zprávou zastínila všechno ostatní dění, včetně tradičně šíleně okostýmovaného vystoupení Lady Gaga.

Držela se za své vzdouvající se bříško a pózovala fotografům na rudém koberci se slovy: "Mám pro vás překvapení."
Než potom začala zpívat píseň Love on Top, emotivně vybídla dav svých fanoušků: "Chci, abyste cítili lásku, která narůstá uvnitř mě!"

Zpěvačka, která už má doma 16 cen Grammy, v nedávném interwiev prohlásila, že ve své kariéře už dosáhla dost, aby se mohla usadit a dát přednost rodině.
"Vždycky jsem tvrdila, že budu mít dítě ve třiceti, a teď je mi devětadvacet," uvedla v něm mimo jiné.
Po skvělém výstupu na MTV Video Music Awards si rozepla sáčko a šťastně sklonila mikrofon ke svému bříšku. Její manžel Jay-Z, kterého si vzala v roce 2008, se hrdě usmíval na všechny strany.

GoGosen Dodává: Moc ji to přeju,Beyoncé mám poslední dobou moc ráda:)Graphic Mix with Beyoncé

28. srpna 2011 v 17:20 | GoGosen
Nj jsem se nudila.
Můžež použít.
Ani nevim,kam to zařadit.Nepořádek doma i v duši

15. září 2010 v 16:09 | GoGosen
     Je těhotná!zvěstoval zahraniční tisk v dubnu radostnou novinu.Po pár týdnech však internetové blogy přinesly zdrcující zprávu:Beyoncé Knowles (29) potratila.Jak se stragédií vyrovnává? S velkými obtížemi.Utápí se v depresích,všechno hází za hlavu a doma se popelí v nepořádku.Žena rapera Jay-Z (40) se stáhla do sebe,poslední,nač by měla myšlenky,je starost o domácnost. Ta se z útulné klícky proměnila v kůlničku na dříví.,,Ano mám doma bordel" přiznává zpěvačka.Slibuji ,že na tom zapracuji.Musímto dokázat,ěci sesbírám ze zeměa odklidím do skříně.I takovou podobu může mít psychoterapie.

Voňavka Beyoncé

16. června 2010 v 17:28 | GoGosen

4.Photoshoot s Beyoncé

18. srpna 2009 v 14:06 | GoGosen
bey15.jpg bey16.jpg bey17.jpg

Beyoncé koncert v budapešti

14. srpna 2009 v 16:21 | GoGosen

Fotky jsou ve špatné kvalitě.

3.Pohotoshoot s Beyoncé

11. srpna 2009 v 17:36 | GoGosen

Ten je božíííí.

1.Božííí fotka Beyoncé

9. srpna 2009 v 20:49 | GoGosen

3.Photoshoot s Beyoncé

5. srpna 2009 v 17:27 | GoGosen
bey32.jpg bey33.jpg bey34.jpg

1.Photoshoot s Beyoncé

3. srpna 2009 v 16:18 | GoGosen
 
 

Reklama